Rýchly kontakt: e-mail: info@srz-zvolen.sk | Adresa: MsO SRZ Zvolen, J. Švermu 40, 960 01 Zvolen

Memoriál Ing. Ľubomíra Chrenka 2016 - výsledky

V tabuľke sú uvedené výsledky jednotlivých tímov, fotografie si môžete pozrieť v Galérii.

 

TEAM Meno číslo št. Váha Umiestnenie v sektore
Považská Bystrica Ľubomír Krupička A13 48 000 1
SK - HU Ervín Rendek A8 36 000 3
Žiar nad Hronom Jozef Václavek A12 33 760 2
Levice - I Tomáš Mindák A19 25 300 4
Zvolen - Žiar nad Hronom Ján Sámel A16 33 380 3
Levice Miroslav Santus A5 43 900 1
Prešov Daniel Olejňák A4 26 120 5
Ružomberok Michal Lavrov A3 39 870 2
Veľký Krtíš Jaroslav Kanasz A9 25 750 7
Zvolen B Milan Pavlovský A14 23 130 6
Bratislava Miroslav Boháč A22 16 290 9
Zvolen A Igor Michálek A11 25 800 6
Nová Baňa Matej Buška A15 24 720 5
Šaľa Jozef Šimko A17 14 950 10
Nová Baňa Rudolf Dite A18 14 630 11
Zvolen - N. Zámky František Vagyovský A21 20 630 7
Zvolen  Slavomír Mihálik A10 26 400 4
Turčianske Teplice Roman Baranček A23 18 220 8
Krupina Viliam Sýkora A20 9 290 12
Lučenec B Jaroslav Líška ml. A7 10 080 11
Žiar nad Hronom Emil Šipkovský A2 23 430 8
Zvolen C Peter Ondračka A1 21 730 9
Lučenec A Jaroslav Líška st. A6 12 180 10

 

TEAM Meno číslo št Váha Umiestnenie v sektore Súčet spolu CIPS Poradie
Považská Bystrica Rastislav Dudr B15 36 000 2 3 84000 1
SK - HU Dino B6 52 330 1 4 88 330 2
Žiar nad Hronom Pavol Košán B17 38 550 2 4 72310 3
Levice Vladimír Mičian B13 38 510 1 5 63810 4
Zvolen - Žiar Miloslav Finďo B12 35 370 3 6 68750 5
Levice Marek Gabona B9 25 950 9 10 69 850 6
Prešov Peter Zborovian B11 30 880 5 10 57000 7
Ružomberok Martin Maslo B4 26 800 8 11 60670 8
Veľký Krtíš Igor Liškay B7 24 880 5 12 50630 9
Zvolen B Eva Jančošková B14 22 810 6 12 45940 10
Bratislava Marian Rybnikár B19 28 780 3 12 45070 11
Zvolen A Ján Kamenský B1 27 900 7 13 53700 12
Nová Baňa Radoslav Jakubík B20 19 900 8 13 44620 13
Šaľa Emil Raschman B22 26 900 4 14 41850 14
Nová Baňa Marian Lisičan B21 31 020 4 15 45650 15
Zvolen - N. Zámky Miroslav Lauko B16 17 880 9 16 38510 16
Zvolen Michal Paprčka B10 9 520 12 16 35920 17
Turčianske Teplice Tomáš Parvanov B18 25 720 10 18 43940 18
Krupina Stanislav Báčik B23 29 960 6 18 39250 19
Lučenec B Gregor Uram B3 22 520 7 18 32600 20
Žiar nad Hronom Slavomír Roško B2 13 250 11 19 36680 21
Zvolen C Peter Šamo B5 6 710 11 20 28440 22
Lučenec A Ján Marcinek B8 11 260 10 20 23440 23